Reference

Denisa Vitásková

Architekt Ivo Segeťa nám navrhoval rodinný dům. Na základě našich priorit a požadavků nám zaslal několik návrhů, z nichž jsme vybrali konečnou verzi a tu následně upravili k dokonalosti tak, aby přesně splňovala naše požadavky a očekávání. Spolupráce probíhala na základě několika osobních setkání a Ivo vždy velmi rychle reagoval na všechny naše dotazy a podněty, ať už telefonicky či e-mailem, vždy byl ochotný poradit s nejvhodnější variantou, případně navrhnout lepší řešení. Vymýšlení projektu se tak pro nás stalo spíše radostí, nikoliv starostí a těšíme se na realizaci a nové, moderní a pohodlné bydlení v našem vysněném domě.

Zbyněk

Bydlí se nám dobře a všechny úpravy v domě a prostorové řešení stále vnímáme jako zdařilé a nic bychom neměnili, dokonce ani barvy se nám neokoukaly. Za nás stále naprostá spokojenost.

Petra V.

Dobré nápady na základě našich požadavků, spolehlivý, citlivý a zodpovědný přístup. Naslouchal a netlačil, vycházel vstříc a inspiroval k alternativním řešením. Respektoval naše představy a trpělivě upravoval do finálního stavu. Byli jsme spokojeni.

Klára Hanzlíková

Pana Ing. Segeťu bez výhrad doporučujeme. Profesionální přístup k věci, rychlé jednání a ochota pomoci s nápadem. Pomohl nám do detailu vymyslet baráček přesně takový, jaký jsme chtěli.

Jan Žitný

S Ing. arch. Segeťou jsme se zkontaktovali na doporučení známé. S manželkou jsme návrh od odborníka potřebovali, protože nám chyběla představa, jak moderně, prakticky a přitom zůstat při zemi, ale pokusit se o přidanou hodnotou, postavit náš vysněný dům. Po první schůzce, kdy jsme si vyjasnili naše požadavky, termíny a cenu za stavbu, se přijel na pozemek osobně podívat, aby návrh zapadl do dané lokality. Poté nám dodal první základní návrh, který jsme zhruba do tří měsíců společně dovedli k dokonalosti. Můžeme jen doporučit.